زرشک قرمز ترش

رنگ ساقه گندم، ناشی از قارچ یک بیماری مخرب معروف گندم و جو است.

برای تکمیل چرخه عمر خود به دو میزبان نیاز دارد. تحت تولید مثل غیرجنسی در محصولات غلات و تکمیل تولید مثل جنسی در گونه مرحله آخر چرخه زندگی آن در مناطق معتدل مانند اروپای غربی، جایی که یوریدینوسپورهای غیرجنسی قادر به زنده ماندن در هوای سرد زمستانی نیستند، اهمیت ویژه ای دارد.

در گذشته، نقش حیاتی بربری در چرخه زندگی زنگ ساقه منجر به کمپین‌های ریشه‌کنی فشرده شد که در ابتدا توسط کشاورزان در مواجهه با نظرات علمی متخاصم انجام شد. در بریتانیا، زرشک کوهی خشک معمولی امروزه یک گیاه نسبتا کمیاب است.

زنگ ساقه، با این حال، در حال حاضر در حال تجربه یک تجدید حیات است. در عین حال، افزایش کلی در شیوع زرشک پفکی اعلا و افزایش کاشت آن وجود داشته است که در بریتانیا با تلاش برای تشویق شب پره فرش زرشک در حال انقراض همراه است.

این مقاله تحولات کنونی را در چارچوب زمانی گسترده‌تر، بررسی نگرش در حال تغییر نسبت به زرشک پفکی قائنات و زنگ در انگلستان در گذشته و تاریخچه استفاده و کشت این گیاه را بررسی می‌کند.

این ارزیابی می کند که واقعاً چقدر در محیط از نظر تاریخی گسترده بوده است، و در نتیجه مقیاس ریشه کنی آن را ارزیابی می کند.

ما پیشنهاد می‌کنیم که هرگز به‌عنوان یک باستان‌شناس در بریتانیا زرشک سیاه هسته دار شناخته نشد.

تلاش‌های کنونی برای راه‌اندازی مجدد آن بر اساس درک نادرست از وضعیت تاریخی کارخانه است و به طور بالقوه می‌تواند تهدیدی جدی برای امنیت غذایی باشد.

 • منابع:
  1. Banishing barberry
 • تبلیغات: 
  1. پیدا شدن اولین دستگاه متعلق به زمان دایناسورها سوژه رسانه ها شد!
  2. افشاگری فوتبالیست معروف از خواستگاری دختر پادشاه عرب
  3. با انجام چه کار هایی می توان پولدار شد
  4. شیلنگی که به اندازه قطر کره زمین طولانی است