ساخت ساعت رومانسون زنانه بند استیل نگین دار در 10 دقیقه!

ساعت کوارتز اولین بار در سال 1969 در قالب Seiko Astron 35SQ و در سال 1970 در قالب Omega Beta 21 به صورت تجاری معرفی شد این دستگاه‌ها از یک تشدیدگر کریستال کوارتز با ارتعاش 8192 هرتز استفاده می‌کردند که توسط یک مدار نوسان‌ساز با باتری تغذیه می‌شد.

اگرچه حرکات کوارتز با فرکانس‌هایی تا 262 کیلوهرتز طراحی شده‌اند، اکثر نوسانگرهای ساعت کوارتز اکنون با فرکانس 32768 هرتز کار می‌کنند از دهه 1980، ساعت‌های کوارتز بیشتر از ساعت‌های مکانیکی به بازار عرضه شده‌اند.

جنبش
حرکت ساعت مکانیزمی است که گذر زمان را اندازه گیری می کند و زمان جاری را نمایش می دهد حرکات می تواند کاملاً مکانیکی، کاملاً الکترونیکی یا ترکیبی از هر دو باشد امروزه بیشتر ساعت‌های زمان‌دار دارای عقربه‌های مکانیکی و حرکات الکترونیکی هستند که زمان را روی صفحه ساعت نشان می‌دهند.


ساعت های مکانیکی عموماً دقت کمتری به ثانیه ها در روز دارند و به موقعیت، دما و مغناطیس حساس هستند همچنین ساخت آنها پرهزینه است، نیاز به تعمیر و نگهداری و تنظیمات منظم دارند و بیشتر مستعد خرابی هستند.

با این حال، ساخت ساعت رومانسون زنانه بند استیل نگین دار همچنان توجه برخی از خریداران ساعت را به ویژه در میان کلکسیونرهای ساعت به خود جلب می کند ساعت های اسکلت به گونه ای طراحی شده اند که مکانیسم را برای اهداف زیبایی شناسی قابل مشاهده کنند.

یک عمل مکانیکی از مکانیزم فرار برای کنترل و محدود کردن بخش‌هایی از فنر که باز می‌شوند و سیم پیچ می‌شوند، استفاده می‌کند، و در غیر این صورت یک باز شدن ساده را به یک آزاد شدن کنترل‌شده و دوره‌ای انرژی تبدیل می‌کند یک عمل مکانیکی از فنر مارپیچی و همچنین چرخ تعادل استفاده می کند.

مشابه پاندول ساعت آونگی، حرکت سیستم چرخ دنده ساعت را کنترل می کند توربیلون، که بخشی برای حرکات مکانیکی است، برای از بین بردن یا کاهش اثرات سوگیری گرانشی بر زمان‌سنجی استفاده می‌شود.

فرار آستین پین، که یک عمل آستین کامل است، در مقادیر زیادی توسط Timex Group USA و بسیاری از تولیدکنندگان سوئیسی تولید شد ساعت های تیونینگ از نوعی حرکت الکترومکانیکی استفاده می کنند آنها از یک چنگال تنظیم با فرکانس دقیق استفاده می کنند که توسط Bulova در سال 1960 معرفی شد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.